Wynajem podestów ruchomych jako dobra alternatywna dla kupna

Prowadzanie przedsiębiorstwa generuje bardzo dużo kosztów, przynajmniej na początku. Zakup wszelkich niezbędnych maszyn do prowadzenia biznesu bardzo często się nie opłaca. Jeśli jakaś maszyna używana jest sporadycznie, koszt jej zakupu i serwisowania okazuje, się być tak wysoki, że przestaje to mieć jakikolwiek sens. Dzieje się tak w przypadku dużych maszyn takich, jak np. podesty ruchome.

Dlaczego warto je wypożyczać?

Wynajem podestów ruchomych z reguły liczony jest indywidualnie tak, by w zależności od długości wynajmu zaoferować, jak najbardziej atrakcyjną ofertę. Podesty to właśnie jedne z tych urządzeń, które przydają się sporadycznie. Koszt ich zakupu, oczywiście w zależności od rodzaju samego podestu, silnika, wysokości i wytrzymałości wahają się od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy. Należy pamiętać, że podnośniki wspomagają pracę na wysokościach, dlatego muszą być dobrej jakości, odpowiedni serwisowane, bezawaryjne, by zapewnić pracownikowi na wysokości odpowiednie bezpieczeństwo. Kosz takiej inwestycji może się nie zwrócić. Jednorazowy wynajem podestu jest tani, a dodatkowo większość wypożyczalni oferuje, w ramach pakietu, serwisowanie sprzętu. Jeśli sprzęt nagle zaniemoże, firma wypożyczająca podeśle mechanika, który usunie usterkę. Nie musimy się więc martwić o ten aspekt. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie.

Zapraszamy również do artykułu: Wynajem podestów ruchomych oszczędnością dla dużych firm?

Oferta firmy AA Herkules

Jedną z takich właśnie wypożyczalni sprzętu jest przedsiębiorstwo AA Herkules. Poza wspomnianą już indywidualną wyceną i serwisowaniem warto zaznaczyć, że dostarczają oni podnośniki pod wskazany adres, mają bowiem odpowiednią lawetę, i po skończeniu prac również ją zabierają. W ich ofercie znajdują się podnośniki wszelkiego typu:

  • podnośniki masztowe elektryczne;
  • podnośniki nożycowe elektryczne;
  • podnośniki nożycowe spalinowe;
  • podnośniki teleskopowo-przegubowe elektryczne;
  • podnośniki teleskopowo-przegubowe spalinowe.

Wypożyczalnia oferuje podnośniki i podesty, które odpowiadać będą wszelkim potrzebom i każdy znajdzie coś dla siebie. Tak bogata oferta i atrakcyjne ceny sprawiają, że kupno dużego i drogiego sprzętu zupełnie się nie opłaca.